Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Лазерна ліпосакція

Для зміни контурів тіла найбільш безпечним і безболісним способом застосовують новий технологічний метод - лазерну ліпосакцію. Суть методу лазерної ліпосакції полягає в тому, що через прокол шкіри голкою(що є більш безболісним, ніж розріз шкіри) лазер вибірково впливає на жирові клітини організму і руйнує їх. У результаті впливу лазера зруйновані жирові клітини зникають. Даний метод дозволяє не використовувати відсмоктування жиру при проведенні операції на невеликих площах.

Ну а якщо багато жиру, розпалі жирові клітини видалять шляхом відсмоктування під низьким тиском. При використанні лазерної ліпосакції стимулюється вироблення еластину і колагену, що приводить до природного розгладженню і натягу шкіри(ліфтінгу) і її більш здорового вигляду. Застосовуючи лазерну ліпосакцію можна бути впевненим у тому, що на шкірі не залишиться шрамів і нерівностей, оскільки не відбувається розрізів шкірних покривів.

Апаратура, що використовується для лазерної ліпосакції.

Апарат для лазерної ліпосакції SmartLipo виробництва італійської компанії DEKA широко використовується на території нашої країни.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити