Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Ультразвукова ліпосакція

Ультразвукова ліпосакція допомагає позбавлятися від надлишків жиру, розташованих в затишних місцях змінюють вашу фігуру або особа. Але для загальних схуднень такі методи лікування не застосовують, особливо дуже повним людям, які страждають від ожиріння, починати лікування потрібно робити з консультації. Ліпосакція видаляє надлишок підшкірно-жирових клітин і коригує вашу фігуру. Ліпосакція також дозволить вам зменшити і усунути скупчення місцевого жиру, а також поліпшить контури фігури.Найпоширенішими видами ліпосакції на сьогоднішній день є ультразвуковий і вакуумний. Коду проводять вакуумну ліпосакцію, підшкірно-жирова клітковина починає руйнуватися, а відбувається це за рахунок низького атмосферного тиску. Далі йде відсмоктування жирової клітини через особливу систему трубок, які вже встановлені всередині тіла (для цього і робляться маленькі надрізи на шкірі). Коли відбувається ультразвукова ліпосакція, то на клітини впливають ультразвуком. Всі жирові клітини внаслідок чого лопаються і перетворюються в якусь емульсію.

Хороший ефект ультразвукова процедура дасть, якщо зроблена процедура буде людині з нормальною вагою, де не так багато надлишків жиру в певному місці. Щоб досягти такого ефекту потрібно буде мати еластичну і гарну шкіру. Якщо шкіра в той момент буде в'ялою, то доведеться скористатися операцією з видалення зайвої шкіри.

Ультразвукова ліпосакція. Методика.

На сьогоднішній день ультразвукова ліпосакція проводиться за допомогою двох широко поширених методик.

Звичайний метод ультразвукової ліпосакції, це коли клітини жиру після руйнування відсмоктуються через невеликий прокол у шкірі.

Другий метод називають «неінвазивний» (це коли цілісність шкіри не порушується, а саму роблять ліпосакцію ультразвуком), він руйнує жирові клітки і виводить з через лімфатичну і венозну системи.

Традиційним методом ультразвукової ліпосакції буде зроблений до самої процедури загальний наркоз. Потім на підшкірну клітковину будуть впливати ультразвуком, тим самим руйнуючи утворилися жирові клітини, і та емульсія, що буде утворюватися, буде виводитися через маленькі проколи тоненькими канюлями з титану, спеціально підключеними до вакуумного механізму насоса. Вона також володіє особливим ефектом підтяжки шкіри, що в підсумку дозволяє при невеликих жирових відкладеннях обходитися без операцій і додаткових маніпуляцій. У зв'язку з цим такого роду ліпосакція добре буде підходити для вилучень на животі жирів, а також на ділянках стегон і обличчі.


Під час операції з методом ультразвукової ліпосакції уникають значної втрати крові, при цьому видаляють дуже великий об'єм жиру (за один сеанс можна видалити до 1.5 літра). Всі жирові відкладення під вашою шкірою з цією процедурою видаляються рівномірно, так що не залишається ні горбів, ні ямок, а також рубців.

Методика неінвазивної ультразвукової ліпосакції.

Така ліпосакція стала доступною лише через останніх пару років, відразу після винайдених спеціальних для проведення препаратів. Такого роду ліпосакція відрізняється від традиційної тим, що коли її проводять, не порушується цілісність покривів шкіри. Проводять її без знеболювання, а також після неї у вас не буде ніяких синців (а значить, терапія відновлення не знадобиться). Клітини жиру після того, як будуть зруйновані, з допомогою ультразвуку їх виводять звичайним природним шляхом, через лімфатичну і венозну системи, розчиняючись на маленькі хімічні речовини (метаболіти) у вашій печінці.

Доведено, що природні шляхи виведення метаболітів не виводь їх у великій кількості, неінвазивна методика ліпосакції ультразвуком проходить у кілька етапів: за один сеанс (1-3 години) в тілі руйнується і після чого виводиться близько 500 мл. жирів. Всього можна провести 2-3 сеансу, це залежить безпосередньо від видаляється тканини і її обсягу.

Дана методика дозволяє прибирати практично всі надлишки жиру, особливо в проблемних зонах, і згладжує нерівності вашої шкіри. Щоб прибрати більше жирів, і вона була більш ефективною, її поєднують з іншими видами методик, що сприяють вилучень жирових відкладень і зайвих рідин (таких як лімфодренаж з масажем).

Додати коментар


Захисний код
Оновити