Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

IV група крові

М'ясо та птиця

Властивості організму володарів IV групи крові по-на стоїть унікальні, адже їх кров містить елементи, при сущі II і III груп. .

Володарі IV групи крові можуть задовольняти свою по требность в білках за рахунок морепродуктів (як володарі II групи крові) або за рахунок баранини і дичини (як володарі III групи крові). Однак м'ясо необхідно вживати нечасто і невеликими порціями, щоб шлунково-кишковий тракт встиг розщепити білки і жири, що містяться в м'ясі.Морепродукти

Вибір морепродуктів у володарів IV групи крові доста точно широкий, проте вживати, занадто багато риби не слід. Віддавайте перевагу осетровим, оселедця океанічної, сардина, тунцю і деяким іншим. З обережністю і помірно стю потрібно вживати білу рибу, лососевих. Ракоподібні і молюски власникам IV групи крові протипоказані.

Яйця

У раціоні володарів IV групи крові яйця грають роль важливого джерела білка. Перевагу слід віддавати ку ріним і перепелиним яйцям, які містять относитель але менше холестерину. Рекомендується вживати по два біл ка на кожен жовток.

Молочні продукти

Володарям IV групи крові необхідно слідкувати за тим, щоб в їх організмі не утворювався надлишок слизу. Саме за рахунок її накопичення можлива поява надмірної ваги. Споживання молочних продуктів може провокувати обра тання слизу. При цьому власники IV групи крові можуть упот реблять досить велика кількість різноманітних молоч них продуктів. Безсумнівну користь нададуть козяче молоко і козячий сир, а також сирний сир, приготований без добав лення сичужного ферменту. Кисломолочні продукти - також вдалий вибір для володарів цієї групи крові.

Жири рослинні

Безумовно корисним для володарів IV групи крові яв ляется оливкова олія. Його можна вживати щодня у вигляді заправки, а також для смаження. Арахісове, лляне, рап совое масло слід вживати рідше. Всі інші сорти рас линного масла діють негативно. Охочим схуднути рекомендується щовечора приймати по 1 десертній ложці оливкової олії протягом тривалого часу.


Вживати тваринні жири в якому б то не було вигляді власникам IV групи крові не рекомендується.

Горіхи і плоди зерняткових культур

На організм володарів IV групи крові горіхи і насіння надають двояке дію. З одного боку, вони є прекрасним додатковим джерелом білка. А з іншого - деякі речовини, що містяться в горіхах і насінні, зна чительно гальмують роботу підшлункової залози, порушуючи виділення інсуліну. Таким чином, потрібно вживати лише горіхи, що кваліфікуються як корисні, причому в подрібнений ном або пасти вигляді.

Бобові

Для володарів IV групи крові найкраще підходять зі евие боби і сочевиця (дістати червону квасолю у нас дещо складно). Це цінне джерело білка. Соєві боби спосіб ствуют профілактиці раку у володарів IV групи крові. Ті, хто вирішив схуднути, повинен ввести в свій раціон більше соєвих бобів, зрозуміло, правильно їх наготовлюючи.

Крупи і хліб

Є чимало круп, рекомендованих власникам IV гру пи крові, зокрема, рис, жито, просо, овес. А ось обмежити кількість пшениці в раціоні (або зовсім від неї отка заться) дуже бажано. Це негайно позначиться на зниженні ваги тіла і зменшенні об'єму жирової тканини. Всі виро лія з гречки та кукурудзи надають безумовно негативний вплив на організм володаря IV групи крові.

Овочі

Володарі IV групи крові мають досить слабку в порівня неніі з іншими імунну систему, і тому їм необхід ми фотохімічні речовини, що містяться в овочах. Ті, у кого IV група крові, добре переносять в основному всі ово щі за винятком артишоку, редиски та болгарського перцю. Їм підходять помідори та картопля, небажані в раціоні для інших груп крові.

Фрукти і ягоди (а також соки з них)

Володарі IV групи крові реагують на фрукти і ягоди практично також, як і володарі II групи крові. З по Відомими плодів їм ідеально підходять сливи, виноград, ба га ягідні культури. А ось багато тропічні фрукти власникам IV групи вживати небажано, за винятком, мабуть, грейпфрутів і лимонів. Рекомендовано вживати побільше соків з лужною реакцією: черешневого, виноградного, журавлинного.

Спеції та прянощі

Відразу звернемо увагу на одну особливість володарів IV групи крові: звичайну кухонну сіль в їх раціоні бажано замінити морський (але не йодованої кухонної). Всі сорти перцю шкідливі для володарів IV групи крові. Іс користування оцту потрібно звести до мінімуму. Більшість інших спецій і прянощів діє на організм нейтраль але, і їх можна досить широко використовувати при приго товления самих різних страв.

Додати коментар


Захисний код
Оновити