Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

III група крові

М'ясо та птиця

Володарі III групи крові добре пристосовуються до мінливих харчовим умов і можуть вживати са мие різні види м'яса. Однак корисними для них є тільки баранина і більшість видів дичини, також їм можна вводити в раціон індичину і кролятину.

Незважаючи на високу пристосовність володарів III групи крові до різних сортів м'яса, курятина є для них майже справжньою отрутою. У м'язової тканини курки содер жатся речовини, що викликають склеювання клітин крові III групи. Тому курятини слід суворо уникати.Морепродукти

Риба дуже корисна власникам III групи крові. Особ але добре впливає на організм океанічна риба з достаточ ним вмістом жирів. При цьому всі види ракоподібних і морських молюсків містять речовини, шкідливі для крові III групи. Те ж можна сказати і про риб'ячої ікрі.

Яйця

Вживання яєць володарями III групи крові має бути помірним. При цьому яйця водоплавної птиці ква ліфіціруются як шкідливі.

Молочні продукти

Володарі III групи крові - єдині, хто може вживати в значних кількостях практично всі мо лочние продукти. Однак гострий сир твердих сортів їм упот реблять таки небажано.

Вершкове масло для володарів III групи крові має бути збагачене жиророзчинним вітаміном Е (він продає ся в аптеках). На 0,5 кг свіжого вершкового масла додають 500 000 ME токоферолу, ретельно змішують. Продукт збе Нят в холодильнику протягом 5-7 днів.

Жири рослинні

Оливкова олія особливо корисно власникам III групи крові. У добу необхідно вживати принаймні 1 сто ловую ложку цієї олії. Не слід користуватися раститель вими маслами, кваліфікуються як шкідливі (см. Таб. На стор 105): вони значно обтяжують травну систе му і ведуть, в підсумку, до накопичення надлишку жиру в організмі.


Горіхи і плоди зерняткових культур

Горіхи і насіння не приносять великої користі власникам III групи крові. Деякі з них навіть порушують про цес вироблення інсуліну в підшлунковій залозі. Рекомен довай мигдаль і фундук потрібно вживати не цільними, а у вигляді пасти.

Бобові

Багато бобові втручаються в процес вироблення ін Суліна. Тому власникам III групи крові бажано обмежитися тільки тими бобовими, які входять до спи сік корисних. Соєві боби і продукти, вироблені з них, хоча і не надають вираженого шкідливого впливу, але все ж насичують травну систему поруч баластних речовин.

Володарям III групи крові важливо збалансувати за вання зернових. В принципі, вони можуть вводити в свій раціон самі різні зернові. Проте вживання, наприклад гречаної або кукурудзяної крупи, здатне призводити до утворення зайвої ваги, що, зрозуміло, небажано.

Володарі III групи крові, які вирішили позбутися від лиш нього ваги, повинні звести споживання круп і хлібобулочних виробів до мінімуму.

Овочі

Ті, у кого III група крові, можуть без побоювань вживати більшість овочів, як сирих, так і термічно оброблений них. Однак овочі, що класифікуються як шкідливі, повинні бути повністю виключені з раціону.

Фрукти і ягоди (а також соки з них)

Володіючи дуже стійкою травною системою люди, у яких III група крові, добре переносять блешні ство фруктів і ягід. Виключення повинне бути зроблено для безумовно шкідливих хурми і граната, здатних викликати ал лергіческую реакцію у володарів III групи крові.

Спеції та прянощі

Володарі III групи крові добре переносять хрін, імбир, а от чорний і білий перець може викликати у них серйозне роздратування шлунково-кишкового тракту, аж до виразки слизової оболонки. Солодкі спеції вживати небажано.

Додати коментар


Захисний код
Оновити