Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Продукти по групі крові I група крові

М'ясо та птиця

Ті, у кого I група крові, найкраще себе почувають, якщо споживають велику кількість білків тваринного походження. Їх шлунково-кишковий тракт оптимально приспособ льон до перетравлювання м'яса. Кислотність у них висока, а про мен речовин досить швидкий, щоб поживні речовини ства засвоювалися максимально швидко. М'ясо великої і крейда кого рогатої худоби, а також субпродукти корисніше для облада телей I групи крові, ніж м'ясо птиці.Морепродукти

Риба містить не тільки незамінні тваринні білки, але і ряд цінних жирних кислот. Здорове харчування для обладати лей I групи крові повинно обов'язково включати не тільки рибу, але й інші морепродукти. Риб'ячий жир особливо важливий для обміну речовин у цих людей: він сприяє підвищенню згортання крові, яка у володарів I групи крові часто знижена.

Яйця

Цей продукт містить дуже багато холестерину, проте в помірних кількостях перепелині, курячі, і гусячі (меншою мірою) яйця грають роль важливого джерела білка для володарів I групи крові. Однак помірність - ос новное правило вживання яєць.

Молочні продукти

Молоко містить велику кількість білків, жирів, вітамі нів, мінеральних речовин. У той же час цей продукт нерідко включає в себе алергени хімічного походження, солі тя желих металів, речовини, що утворилися з антибіотиків та ін

У володарів I групи крові при вживанні молочних продуктів нерідко буває харчова алергія (реакція їм мунной системи) або індивідуальна непереносимість, до торая може проявлятися у вигляді розлади травлення. Таким чином, тим, у кого I група крові, краще взагалі відмовитися від молока і молочних продуктів, замінивши їх виробниц вими сої: соєвим молоком і сиром, тофу.

Жири рослинні

Всі жири містять жирні кислоти - насичені і ненасичені. Насичені жири частіше бувають тваринного або синтетичного походження, ненасичені - раститель ного походження.

У харчуванні володарів I групи крові ненасичені (рослинні) жири повинні складати не менше 80-90%. Оптімаль вим вважається вживання лляного та оливкової олії. Допус Тімо споживання невеликої кількості тваринних жирів.

Горіхи і плоди зерняткових культур

Володарі I групи крові можуть отримувати додаткові білки з цих продуктів (особливо волоських горіхів і гарбузового насіння), хоча великої потреби в них зазвичай немає. А ось ті, хто вирішив позбутися зайвої ваги завдяки нашій дієті, повинні повністю відмовитися від будь-яких горіхів і плодів Семечев кових культур. Речовини, що містяться в них, уповільнюють про мен речовин, сприяють накопиченню жирової тканини.

Бобові


Люди з I групою крові погано переносять більшість бобо вих. Крім того, бобові кілька затримують переварювання м'яса і знижують кислотність м'язових тканин (у володарів I групи крові оптимальна внутрішня середу організму близька до кислого). При цьому деякі бобові сприяють загоєнню ерозій і виразок травного тракту, що виникли через підвищену кислотність і активності ферментів.

Соєві боби для володарів I групи крові - нейтраль ний продукт, однак перевантажувати ними свій раціон все ж не слід. Страви з соєвих бобів рекомендовано вживати як додаткові, але не як основні.

Крупи і хліб

Круп, корисних для володарів I групи крові, немає. Сточ ки зору теорії, Віддавати перевагу слід продуктам із зерен амаранту (щириці) і спельти (полби).

Ті, у кого I група крові, повинні повністю виключити з раціону всі продукти з пшениці. Вони не тільки порушують процес засвоєння корисних речовин, але і сприяють швид рому набору ваги.

Володарям I групи крові як нейтральні рекоменду ються страви з гречаної і ячної крупи, однак употреб лять їх слід нечасто.

З хлібних продуктів корисними для володарів I гру пи крові є вироби з пророщених пшеничних зе рен, які, хоча і сильно навантажують кишечник, засвоюють ся досить швидко і не утворюють надлишків жирової тканини.

Овочі

Всі овочі містять багато органічної води, клітковини, вітамінів, мінеральних речовин, а деякі з них - біль ШОЕ кількість крохмалю.

Ті, у кого I група крові обов'язково повинні включати в свій раціон овочі: клітковина, що міститься в останніх, сприяє швидкому виведенню з організму токсичних відходів, які утворюються в результаті переробки білків.

У володарів I групи крові є певні про блеми зі згортанням крові. Таким чином, їм реко довай овочі з великим вмістом вітаміну К (спосіб ствует швидкому згортанню крові): шпинат, капуста коль рабі, капуста листова та ін

Такі популярні продукти, як гриби і помідори про тівопоказани власникам I групи крові. У помідорах містяться речовини, що викликають склеювання клітин крові, а значить порушення газообміну в організмі. Гриби зазвичай зі тримають грибкові організми, які навіть після термічес кой обробки у вигляді спор потрапляють у травний тракт. Володарі I групи крові, що вживають гриби, можуть страждати алергією, джерело якої часом нелегко знайти.

Фрукти і ягоди (а також соки з них)

Як це не парадоксально звучить, для володарів I групи крові деякі фрукти можуть бути хорошим замініть лем хлібобулочних виробів. Вони роблять реакцію пищева рительного тракту менш кислою, що зменшує подразнення слизової оболонки шлунка і кишечника. Таким чином, власникам I групи крові рекомендуються фрукти і ягоди, що мають лужну реакцію, а кислі забороняються. Обра ніть увагу на те, що багато фруктів і ягоди можуть містити спори грибків, які здатні викликати алергічних за гическую реакцію.

Спеції та прянощі

Спочатку навчимося розрізняти спеції і пряні трави. Спеції - це сировина, отримане з плодів, кори, бутонів, кор ній, насіння рослин. Пряні трави - це рослини, листя яких відрізняються специфічним смаком і ароматом.

Спеції позитивно впливають на травну систе му і імунітет володарів I групи крові. Зокрема, їм рекомендовані приправи на основі морських водоростей, нір малізующіе роботу щитовидної залози. Деякі дуже гострі спеції діють на їхній організм заспокійливо (наприклад кайенский перець), а петрушка нормалізує згортання крові. Таких дратують слизову оболонку травного тракту продуктів як оцет всіх видів необ ходимо категорично уникати.

Додати коментар


Захисний код
Оновити