Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Овочева дієта

Овочева дієта виступає в якості однієї з найсмачніших і, природно, корисних дієт. Хто ж відмовиться, наприклад, від салатику, виконаного з свіжонарізаних огірків з помідорами, а від грибочків маринованих, які прописує овочева дієта? Найважливіше, що Ваші обсяги зменшуються, а ось здоров'я при цьому всьому поліпшується, що гарантує овочева дієта. Також відомо, що овочева дієта - це найкраща профілактика всіх захворювань серцево-судинної системи, ожиріння, атеросклерозу, порушення функціонування кишечника і навіть раку шлунково-кишкового тракту. Овочева дієта вельми сприяє і більш активному лікуванню такого роду захворюваньЩе наші предки знали благотворні якості овочів і застосовували такий дієвий спосіб схуднення, як овочева дієта. Правда, тоді вони пояснювали їх по-іншому. Вважають, що овочі здатні вбирати в себе енергію сонця і, само собою, сили нашої родючої землі. А як загальновідомо, без сонця немає життя і відповідно немає здоров'я.

Ми ж розглядаємо овочі по-іншому, але не менш оптимістично.

Овочева дієта: переваги

За рахунок чого ж овочева дієта здатна так піклуватися про нашому організмі? Тривалі дослідження довели, що овочі насичені найважливішими вітамінами, які життєво необхідні для повноцінної життєдіяльності організму людини. Це вітаміни: А, РР, С, К, Е. У овочах міститься множина мікроелементів, наприклад, калію, кальцію, заліза. Насичені овочеві друзі, як і овочева дієта, і доброчинними ферментами, вуглеводами, органічними кислотами, які дають вагомий заряд енергії, от тільки, правда, не сонячною. За рахунок того, що овочі мають різноманітними квітами, ми можемо простежити за тим, щоб в організмі були різні корисні і поживні речовини, що забезпечує овочева дієта. Так як овочі певного кольору багаті на один вид вітамінів, інші - на іншій. Згадайте все різноманіття колірної палітри: червоний перець, сонячна гарбуз, темні листя салату ...

Якщо вживати овочі в їжу сирими і поступати як вегетаріанці, то, як говорить безліч джерел, це надасть просто неоціненну користь для жінок, які вирішили практикувати овочеву дієту. Адже вже доведено, що саме жінки-вегетаріанки народжують дітей без розривів і навіть болю. А все тому, що вони відновлюються набагато швидше, ніж дами, які дотримуються іншого раціону харчування.

Прихильники овощеедства впевнені, що саме овочі і овочева дієта дають нам білки і вуглеводи більш якісного рівня, ніж продукти походження тварини. З цієї причини якщо Ваша овочева дієта стане режимом харчування на все життя, то чудове здоров'я і гарна фігура Вам вже забезпечені.

Овочева дієта: тривалість

Якщо спосіб життя вегетаріанця для Вас абсолютно не звичний, не потрібно прям так поспішати сісти на овочеву дієту. Все-таки досвідчені фахівці вважають, що в кожному продукті є обов'язково щось благотворний для організму людини, що враховує овочева дієта. Без цього повноцінне функціонування організму людини просто неможливо. Продовжувати овочеву дієту радять не більше одного місяця.


Овочева дієта

Кожен день, як стверджує овочева дієта, Ви можете приймати в якості їжі близько півтора кілограма овочів. Енергетична цінність, яку допускає овочева дієта, повинна становити ні в якому разі не менше 1100 ккал. Найкраще всього якщо продукти будуть підібрані найрізноманітніші, що передбачає овочева дієта. Поставте перед собою мету просто перепробувати всі овочі, які існують. Переважно буде сформувати список із зразковим меню на кожен день Вашого овочевої дієти.

Кожен із прийомів їжі повинен бути невеликим, як стверджує овочева дієта. Розділіть всю їжу на п'ять порцій, які Ви будете їсти з інтервалом в три-чотири години. Якщо Ви відчуєте млявість, слабкість і Вам не вистачить вуглеводів, а адже їх в овочах дійсно зовсім небагато, то можете робити виняток, який допускає овочева дієта, - і щоранку з'їдати по одній столовій ложці мюслі. Для овочевої дієти потрібно також підбирати саме ті сезони, коли свіжих овочів безліч. Дотримуючись овочевої дієти, за місяць ви зможете скинути від 2 і до 6 кг. Це все залежить від персональних особливостей Вашого організму, який може неоднозначно прийняти овочеву дієту.

Як приготувати овочі (овочева дієта)

Щоб овочі зберігали всі свої благотворні властивості, їх переважно поїдати сирими, як рекомендує овочева дієта. Але ж є овочі, які просто потребують обробки, що теж учітиваетовощная дієта. Їх бажано готувати тільки на пару. Ні в якому разі не смажте овочі, краще вже протушкувати, як радить овочева дієта. Овочеві супи теж можна самостійно приготувати. Ви просто здивуєтеся, до якої міри овочеві страви смачні і сприятливі.

Якщо потрібно очистити організм, дати йому відпочити від нелегкої білкової їжі, і скинути до трьох кілограмів - овочева дієта для Вас!.

За день на овочевій дієті дозволяється з'їдати до 1,8 кг абсолютно будь-яких овочів, за винятком картоплі. Ви можете їсти овочі сирими, приготувати на пару, відварити, згасити, що дозволяє овочева дієта. Можна також виконувати салати або вінегрети, заправляючи їх маленькою кількістю рослинної олії, лимонним соком, низькокалорійного майонезу, оцтом. У салатах, а також і вінегретах можуть поєднуватися і сирі, і вже піддані тепловій обробці овочі, що передбачає овочева дієта.

Всі советуемие продукти, призначені для овочевої дієти, необхідно розділяти на шість прийомів. Пити переважніше зелений чай або чисту питну воду кімнатної температури, що вітає овочева дієта.

Додати коментар


Захисний код
Оновити