Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Дієта Олени Малишевої

Дієта Олени Малишевої більше схожа не на жорстке обмеження себе в чому-небудь, а в упорядкуванні свого раціону і процесу харчування. Для тих, хто не знає (а таких людей напевно знайдеться небагато), Олена Малишева - це медик, ведуча популярної програми «Здоров'я» на російському телебаченні. Маючи вчений ступінь і великий практичний досвід в області дієтології, доктор Малишева розробила спеціальну програму щодо зменшення ваги. Ця програма була випробувана сотнями тисяч простих смертних і десятками зірок шоу-бізнесу. У всіх випадках при дотриманні канонів програми спостерігалося значне зменшення ваги вже протягом першого місяця. Олена Малишева - один з небагатьох авторів програм зниження ваги, яка випробувала власний винахід на собі. За словами самої Малишевої, вона схильна до повноти, але саме таке раціональне харчування допомагає їй тримати тіло в хорошій формі.Дієта Олени Малишевої не несе ніяких революційних теорій в області дієтології. Її основні принципи розроблені у відповідність з науковими дослідженнями і результатами багатьох років спостережень за людьми, що борються зі своєю вагою. Доктор Малишева пропонує нам дуже простий і ефективний спосіб схуднути. Для початку вам необхідно усвідомити кілька базових принципів, на яких заснована дієта Олени Малишевої.

По-перше, Олена Малишева категорично виступає проти голодування. У переважній більшості випадків короткочасні дієти призводять до миттєвим позитивних результатів. Потім же при найменшій спробі розслаблення починається стрімка втрата ваги. У деяких випадках люди в підсумку набирають ще більшу кількість кілограм, ніж вони важили раніше. Механізм цього загадкового явища досить простий. Справа в тому, що наш організм має певної логічною пам'яттю. Механізм цієї пам'яті взагалі не вивчений, але результати іноді вражають спеціалістів у багатьох галузях знань. Випробувавши один раз гостру нестачу поживних речовин, організм виробляє в собі звичку до накопичення стратегічних запасів на випадок повторення подібної ситуації. Особливо гостро цей ефект проявляється у випадку строгих дієт, де ми не дозволяємо собі навіть найнеобхідніших поживних елементів. Організм, спираючись на свою пам'ять, просто не може допустити ще одного «продовольчого» кризи, а також гострої нестачі вітамінів і мінералів. У результаті ми отримуємо жирові відкладення, які в критичні моменти і допомагають нам виживати. Адже жир - це комора організму, в яку він запасає практично все необхідне. І розмір цієї комори залежить від нас з вами. Тут, як у житті - запаси роблять ті, хто не впевнений у завтрашньому дні. Ті, хто відчувають своє непорушне фінансове становище, в основному і не роблять ніяких запасів на зиму. Ось тому дієта Олени Малишевої не закликає вас голодувати.

Другим основоположним тезою розробленої дієти Олени Малишевої є часте харчування. Доктор Малишева пропонує нам їсти часто, але в невеликому обсязі. Рекомендовано п'ять прийомів їжі протягом дня. У перервах між трьома основними (сніданком, обідом і вечерею) доктор рекомендує ще пару раз підкріпитися. Розглянемо цю схему живлення докладніше.

Сніданок повинен мати місце в 8 ранку і складатися з вівсянки. Причому вівсянка повинна бути просто запарена крутим окропом, а не зварена. Справа в тому, що вівсянка обов'язковий продукт в будь-якому раціоні дієти Олени Малишевої, так як вона прекрасно виводить холестерин, а також володіє значним запасом корисних речовин. До вівсянці покладається кисляк або знежирений йогурт.

Обід починається в 12 годин дня. У меню входять яйце, риби, курка або м'ясо. Саме ці продукти містять велику кількість білка. Не зайвим буде нагадати, що всі продукти потрібно мінімально солити, але від солі зовсім відмовлятися не варто з причин, описаних вище.

З вечерею, як рекомендує дієта Олени Малишевої, ви повинні впоратися до 7 вечора. На вечерю рекомендуються тільки овочеві салати і знежирений кефір. Варене яйце на вечерю в даній ситуації можна розглядати як рідкісний виняток, а не як правило.


Під додатковими прийомами їжі мається на увазі другий сніданок і полуденок. Ці прийоми можна назвати легким перекусів, так як в їх меню міститься виключно два примірники будь-якого фрукта. Найкраще зупинити свій вибір на яблуках або мандаринах.

Це вся загальна інформація про дієту Олени Малишевої, яка вам допоможе знайти гідну фігуру. Для тих, хто жадає подробиць, доктор Малишева може дати ще кілька корисних порад щодо своєї системи харчування. Перша порада стосується обліку спожитих кілокалорій. У середньому щоденна кількість спожитих людиною калорій коливається біля позначки 1200 Ккал. Але це дуже усереднена цифра. Наприклад, домогосподарці, яка практично нічого не робить протягом дня, необхідна цифра, значно нижче 1200, а от людині, що веде активний спосіб життя, потрібно більше кілокалорій. З приводу простого арифметичного підрахунку необхідної енергії найкраще звернутися до фахівця-дієтолога або хорошому фітнес-тренеру. Якщо ви не хочете робити ні того, ні іншого, то вам залишається самому методом «наукового тику» (тобто експериментально) визначити оптимальну кількість енергії на день.

Дієта Олени Малишевої пропонує вам не просто споживати їжу, а й спілкуватися зі своїм організмом в процесі харчування. Не бійтеся, вас не приймуть за душевно хворого. Робити це необхідно про себе, так як досить важко розмовляти з їжею в роті. Подумки говорите своєму організму: «Я тобі даю їсти, їж ласка», і т.д. Така методика рекомендується вже протягом тисяч років у сільському господарстві та тваринництві. Якщо любити тварину і ласкаво з ним говорити, то воно дає більше молока, вовни. Рослини також люблять ласку. Якщо оточуючі живі істоти вас розуміють, то ваш організм і поготів позитивно відреагує на таке спілкування. Їжа, приготована і з'їдена з любов'ю, піде організму на користь, а не в його комору.

Дієта Олени Малишевої розрахована на 2-3 місяці. За цей час ваш організм повинен набрати оптимальні кондиції, ви поліпшите своє фізичне і психологічне самопочуття. Далі вам слід трохи замислитися над вашої подальшої життям. Ви самі для себе повинні вирішити, чи варто вам залишатися на дієті або повернутися до свого звичайного способу харчування. Подальше дотримання дієти Олени Малишевої не принесе вашому організму абсолютно ніякої шкоди, тому можете продовжувати її абсолютно спокійно. Якщо ви хочете трохи розслабитися, то це є повним вашим правом. На дієту ви можете повернутися в будь-який відповідний для вас момент.

Якщо ви все-таки вирішили розслабитися, то вам варто запам'ятати кілька речей. Для початку вам необхідно прибрати зі свого раціону алкоголь, особливо сильний. Другим обов'язковим дією є відмова від борошняних виробів, солодкого, картоплі, рису, моркви, буряка, тварин і рослинних жирів. Якщо вам таке не під силу, то кількість споживання зазначених продуктів необхідно знизити максимально. При цьому пам'ятайте, що їх не можна вживати разом з продуктами, що містять жири.

Ефективна дієта Олени Малишевої підтверджена сотнями тисяч прикладів. А ви хочете бути членом цієї великої і щасливої сім'ї?

Додати коментар


Захисний код
Оновити