Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Президентська дієта

Президентська дієта визнана однією з кращих дієт, що допомагають успішно позбутися непотрібних кілограм і зберегти здоров'я серця, визнана президентська дієта. Враховуючи те, що в даний час атеросклероз судин став частіше виявлятися в молодому віці, дієта стає ще більш актуальною.Розроблено президентська дієта була американським кардіологом для сім'ї Клінтонів, тому вона і називається «президентська». Оцінити ефективність дієти вельми легко станом знаменитої родини.

 

Даною дієти слід дотримуватися протягом довгого часу, а ще краще зробити її способом життя. І на практиці це не так вже й складно,адже до обмежень настає звикання і надалі це не доставляє незручностей.

За перші два тижні, як обіцяє президентська дієта, йтиме приблизно шість зайвих кілограм. За цей період часу проходить адаптація організму і він перебудовується на інший процес обміну речовин.

Заборонені продуктиПрезидентська дієта виключає з раціону харчування цукор і жири. Отже вам доведеться відмовитися не просто від цукерок, морозива, печива, тістечок, тортів, але і від фруктів, ягід, соків і т. д. Тобто від усього, що може мати у складі прихований цукор, фруктозу, сахарозу, глюкозу.Потім президентська дієта радить виключити з раціону все жирне, крохмаловмісну і борошняне, а саме макаронні вироби, хліб, картопля, крупи. Крім того заборонено вживання спиртних напоїв навіть у мінімальних обсягах.

Лякатися не варто, адже ці заборони не на все життя, а тільки на перші два тижні,оскільки організму потрібний відпочинок і хороша чистка.

Рекомендовані продукти

Дозволено шестиразове харчування, всі страви мають бути приготовані з різноманітних продуктів. Порції не можна обмежувати, тому можна їсти досхочу.

Отже, продукти харчування, які дозволяє президентська дієта: відварна птиця, риба, овочі, зелень (у вигляді салатів і окремо), пісне м'ясо, курячі яйця,будь-які масла рослинного походження в якості заправки салатів, горіхи, знежирені молочні продукти, сир і тверді сири, але обов'язково нежирні.

Як бачите, за президентської дієті вас не стане мучити голод. Єдиний недолік дієти полягає в тому, що харчуватися в кафе і столових стане неможливо, так як підходящих страв там немає.Отже доведеться знаходити час для того, щоб приготувати собі трапезу і взяти її з собою на роботу.

Після двох тижнів обмежень організм вже буде перебудований і готовий до більш здоровому харчуванню. Тепер можна сміливо вводити продукти харчування, які раніше були виключені, але потрібно не забувати,що і зараз табу накладено на такі продукти як цукор, шкідливі жири і так далі. Думаю всі погодяться з тим, що здоров'я серця коштує таких жертв.

Додати коментар


Захисний код
Оновити