Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Дієти зірок

Дієти зірок допоможуть нам відкрити завісу таємниці вічної молодості й гарної фігури більшості представників шоу-бізнесу.

Всі ми пам'ятаємо ПЕТЮ Вілсон в ролі Микити. У фільмі вона володіла чарівною фігурою, яка жодним чином не дозволяла запідозрити у неї масу зайвих кілограмів,тому як виконавиця головної ролі випробувала різні дієти зірок. Однак сама Пета в один прекрасний ранок вбила собі в голову, що вона товста. Результатом стала серія жорстких дієт, що закінчилися анарексіі і виснаженням організму, чим загрожують жорсткі дієти зірок.

Однак доктора і психологи допомогли актрисі подолати її комплекс і повернути тіло в колишні форми. Навчена гірким досвідом актриса сьогодні дозволяє собі тільки два тижні з місяця проводити на дієті, щоб підтримувати свою форму.

 

Раціон зірки досить простий, тому дієти зірок підвладні кожній дамі. Говоримо відразу, що всі страви,які пропонують дієти зірок, готуються без солі і цукру, а перед дієтою непогано б провести чистку кишечника. На перший день вам покладається 1,5 л кефіру і 5 варених картоплин. У другий день до 1,5 літрам кефіру дієти зірок додають 100 г вареної курки. У третій день 1,5 літра кефіру посилить 100 г відвареного м'яса.У четвертий день дієти зірок пропонують випити таку ж кількість кефіру і з'їсти 100 г вареної риби. У п'ятий день 1,5 літра кефіру ви будете поєднувати з необмеженою кількістю овочів і фруктів, виключаючи виноград і банани. «Достаток» п'ятого дня компенсується тільки 1,5 літрами кефіру в шостий день.А на сьомий день вам стане взагалі не до сміху, тому що в раціоні дієти зірок - одна мінеральна негазована вода.

Дієта зірок від Анастасії Волочкової також не відрізняється особливою екстравагантністю. Ранок балерини починається з чашки кави або води з медом, варіантом може бути чай з лимоном. Волочкова повністю відмовилася від цукру,замінивши його медом. Також балерина з дитинства не їсть м'ясо. Анастасія, опробовшая багато дієти зірок, любить рибу, але тільки в сирому вигляді за образом японської кухні. Одними з улюблених страв, які входять до дієти зірок, є салат з морських водоростей і асорті з різних видів риб (сашимі).З прозаїчніших страв балерина воліє варений буряк з оливковою олією і шпинат. Також в процесі харчування вона намагається не змішувати білки і вуглеводи.

Життя Анастасії Волочкової важко уявити без фізичних навантажень і дієти зірок балету. Її графік постійно обтяжений репетиціями і тренуваннями. У перервах між ними балерина заряджає свій організм апельсином, мандарином або чашкою чаю. Після репетицій чи виступів Волочкова їсть фрукти та овочі, іноді сир.Балерина досить багато уваги приділяє тренажерам та плавання, а в якості суміщення корисного з приємним вибирає баню. Баня зазвичай закінчується контрастним холодним душем, що дуже допомагає тримати організм у тонусі. Крім цього, Анастасія - любителька дискотек, роботи за комп'ютером і читання лежачи на жорсткому підлозі.Дієта зірок від Джоан Коллінз має ряд специфічних чисто жіночих особливостей, яким вона строго слід. По суті, мова йде вже не про дієту як такої, а про цілий життєвий уклад, який допомагає їй і у свої сімдесят виглядати дуже вражаюче. Джоан намагається не дотримуватися ніяких особливих дієт зірок.Вона просто воліє складати свій раціон так, щоб там було більше рідини і менше жирів. До того ж обов'язковими є фізичні вправи у вигляді гімнастики по 10-15 хвилин кожен день. Актриса намагається себе балувати улюбленою книгою в положенні лежачи або переглядом телевізора.Здоровий сон - основа гарної форми жінки і будь-якої дієти зірок. Це правило міс Коллінз дотримується неухильно, виділяючи на сон не менше 8 годин на день. Правда, є ще один секретний козир, яким жінка завжди рада скористатися. Вона вважає, що секс - найбільш дієвий,приємний і найдешевший спосіб тримати себе на висоті фізичної форми. Цієї думки чимало місця присвячено і в її новій книзі «Спосіб Джоан - виглядати добре, відчувати - приголомшливо». Своєрідним підтвердженням її слів є факт її недавнього заміжжя, при чому п'ятий обранець актриси набагато молодший, ніж сама наречена.

Додати коментар


Захисний код
Оновити