Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Дієта без солі

Дієта без солі - новинка нинішнього сезону у сфері здорового способу життя. Проблема нормалізації щоденного харчування в нинішній час хвилює безліч людей. Дуже результативна і загальнодоступна профілактика здоров'я - це застосування різноманітних дієт, серед яких без солі дієта займає особливе місце. За рахунок саме цього методу харчування (без солі дієта) ми на конкретний час обмежуємо організм у певних інгредієнтах.У наш раціон широко увійшли і вкоренилися напівфабрикати, саме через них надходження солі в організм перевищує в кілька разів прийнятні норми, чого не сприймає без солі дієта. Якщо періодично застосовувати солі дієту (припустимо пару разів на протязі року) можна зовсім не складно відрегулювати обсяг солі, яка надходить в комплексі з їжею.

Лікарі особливо радять безсольові дієти тим людям, які страждають набряками, а також мають проблеми з функціонуванням нирок і серцево-судинною системою.

Без солі дієта допомагає досягти двох головних цілей:

1. Без солі дієта допомагає власному організму скинути зайву вагу.

2. Без солі дієта здатна поліпшити самопочуття при наявності проблем з серцево-судинною системою, нирками, а також при існуючих оттека.

Перед тим як ви приступите до солі дієті, слід пам'ятати що:

Певна кількість солі (від чотирьох до десяти грамів) життєво необхідно для повноцінного функціонування організму людини, як стверджує солі дієта.

Великий обсяг солі в наш організм потрапляє з такими продуктами харчув, я як шинка, консервоване м'ясо, сосиски, соуси, бекон кетчуп, гірчиця, що враховує без солі дієта.

Кожна людина може особисто під себе вибрати солі дієту, виходячи з власного життєвого режиму і звичок у харчуванні. Є лише деякі правила, які без солі дієта вимагає дотримуватися:

Ні в якому разі не солити їжу взагалі.

Протягом дня має бути чотири або ж п'ять прийомів їжі в невеликих порціях.

Абсолютно виключити вимагає солі дієта зі свого раціону всі смажене і жирне, гостре спільно з копченим, рибні, а також м'ясні бульйони, свинину і дичина, баранину, всі кондитерські вироби. Так як в саме таких продуктах міститься багато солі.

При безсольових дієтах радять: супи на овочевих бульйонах, хліб житній, каші, овочі, нежирне м'ясо, фрукти, яйця - не більше ніж одне на добу.

Кращі природні джерела солі. які дозволяє без солі дієта: краби, устриці, морква, буряк і нирки.


Слід випивати до двох літрів води протягом дня, як рекомендує без солі дієта.

Якщо ви перший раз вирішили застосувати солі дієту, то вам найкращим чином підійде варіант, коли їду підсолюють зовсім трохи, але вже готову. Це, так звана, малосолевая дієта. Саме за рахунок цього перехідного періоду стрес для організму і вас особисто буде мінімальним.

Особливості впливу дієти без солі на організм людини:

Якщо в організмі відбувається дефіцит натрію з хлором (це обов'язкові елементи кухонної солі), то може значно порушитися обмін речовин й надалі проблеми із зайвою вагою лише посиляться, чим чревата в даному випадку без солі дієта. Будь ті обережні і не перестарайтеся.

Більшість людей страждають зайвою вагою ця вага просто собі «наїли», хоча без солі дієта може з ним впоратися. Переходячи різко на солі дієту, належить їсти прісну і не зовсім смачну їжу. Людина може терпіти пару днів, а потім почне споживати великі обсяги їжі, яка має в складі своєму сіль (сосиски, ковбаса, шинка, кетчупи), чим теж небезпечна без солі дієта. Слідкуйте за власними відчуттями, організм якісно скидає вагу, коли лише відчуває себе комфортно і гармонійно.

При нестачі солі в організмі ми починаємо швидко втрачати рідину. Якщо цілком виключити сіль, як того вимагає солі дієта, за перші кілька днів повний людина втрачає пару кілограмів. Втрата відбувається завдяки зневоднення організму, а не завдяки розщепленню жирів.

Не радять застосовувати солі дієту в жаркий час. Разом з потом ми втрачаємо безліч необхідних мікроелементів. Якщо обмежити їх надходження з їжею, ми будемо відчувати себе ослаблене.

Будьте уважні: Без солі дієта з особливою обережністю повинні користуватися люди, які систематично і активно займаються спортом. З тієї причини, що при активних фізичних навантаженнях організму людини потрібно підвищений обсяг мінеральних речовин, ніж не багата без солі дієта.

Тривалість дієти без солі залежить від вашого самопочуття і цілей. Без солі дієта може тривати від чотирьох до п'ятнадцяти днів.

Благотворні фактори, що впливають на організм людини при безсольових дієтах:

Нормалізуючи обсяг солі, без солі дієта значно покращує свій обмін речовин і полегшує функціонування внутрішніх органів.

Виводячи з організму зайву сіль, солі дієта попутно позбавляє організм від набряків, що вельми важливо при скиданні ваги.

Без солі дієта являє собою частий прийом їжі протягом дня. За рахунок цього їжа якісно засвоюватися і не буває переїдання.

Ми добровільно відмовляємося від важкої, калорійної їжі, змінюючи її легко засвоюваними продуктами. Без солі дієта зменшує навантаження на організм людини.

Без солі дієт застосуються при виникненні проблем серцево-судинної системи і при захворюваннях нирок. Такого роду доброчинна без солі дієта може тривати і все життя, але тут без солі дієта вимагає консультації та спостереження фахівців. Щоб отримати максимальний оздоровчий результат від такого режиму харчування, як без солі дієта, не радять додатково солити їжу і настійно рекомендують приймати в їжу побільше продуктів, які від природи багаті на вміст солі.

Додати коментар


Захисний код
Оновити