Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Огіркова дієта

Огіркова дієта відноситься до розряду сезонних дієт. Найбільш оптимальний час для того, щоб огіркова дієта була успішно практикував, - це кінець весни, літо і початок осені. Залежно від регіону йдеться про травні-червні місяці, коли огіркова дієта найбільш результативна. Справа навіть не в тому, що взимку ви просто витратите більше грошей на огірки, просто влітку в них міститься мінімальна кількість різних хімікатів і максимальну кількість корисних речовин, чого вимагає огіркова дієта.Як видно з назви, основним принципом огіркової дієти є велике споживання свіжих огірків. Саме огірок містить велику кількість води і рослинної клітковини, що вигідно використовує огіркова дієта. Цей овоч містить до 95% води, що дозволяє при великій кількості з'їдених огірків повністю замінити рясне літнє питво. Так в 1 кг огірків міститься 950 г води, а велика кількість клітковини допоможе вам нормалізувати роботу кишечника, що і забезпечує огіркова дієта. Попутно ви відновите водно-сольовий баланс, що в комплексі з іншими позитивними якостями можна сміливо вважати нормалізацією обміну речовин, чого легко досягає огіркова дієта.

Для повноцінного ефекту огіркова дієта пропонує нам з'їдати в день по 1,5-2,5 кг свіжих огірків. Ця кількість необхідно розділити на 3-6 прийомів за день. Нижче наведено меню дієти на огірках, розрахованої на 7 днів.

У перший день на сніданок вам огіркова дієта пропонує з'їсти два огірки і невеликий шматок житнього хліба. На обід огіркова дієта рекомендує суп зі свіжих огірків, моркви і редису (овочі не обсмажувати!). В якості другої страви у вас, як того бажає огіркова дієта, буде одне яблуко. На вечерю доведеться з'їсти салат з огірків і зелені, заправлений олією. Якщо ви захочете їсти в проміжках між прийомами їжі, то на полуденок огіркова дієта дозволяє з'їсти один апельсин, а за дві години до сну - один огірок.

Другий день огіркової дієти вам підготує на сніданок один огірок і невеликий шматок житнього хліба. На обід ви огіркова дієта дозволяє побалувати себе 50 г вареної яловичини і салатом з огірка і редиски. Вечеря стандартний - салат із зелені і огірка з невеликою кількістю рослинної олії. Голод протягом дня ви можете втамувати полуднем у вигляді одного яблука і за дві години до сну одним огірком, що дозволяє огіркова дієта.

Огіркова дієта третього дня вам запропонує сніданок з двох огірків і невеликого шматка житнього хліба. Обід буде складатися з 100 г вареного рису, 100 г вареної риби і 1 солоного огірка. Вечеря такий же, як і в перші два дні. «Заморити черв'ячка» в полудень ви зможете одним огірком, і ще один додатковий огірок вам вважається, як вказує огіркова дієта, за 2 години до сну.

На сніданку четвертого дня вам доведеться задовольнятися одним огірком і невеликим шматочком житнього хліба. На обід огіркова дієта приготує 100 г відвареного рису, 20 г сиру твердих сортів і незмінний огірок. Про вечерю, напевно, вже можна не писати, тому що він повторюється з дня на день. В якості полуденка огіркова дієта бачить грушу, а за дві години до сну при бажанні ще один огірок, що допускає огіркова дієта.


У п'ятий день дієти на сніданок ви отримаєте невеликий шматок житнього хліба і два огірки. На обід огіркова дитя приготує овочевий салат з редису, моркви, капусти і огірка. Закусити ви зможете одним апельсином. На вечерю - незмінний салат із зелені і огірків на рослинному маслі, як бонус огіркова дієта запропонує 20 г сиру твердих сортів. На полуденок з'їжте одне яблуко, а за дві години до сну огірок.

Огіркова дієта передостаннього (шостого) дня бажає на сніданок один огірок і маленький шматок житнього хліба. На обід огіркова дієта піднесе перша страва у вигляді овочевого супу з НЕ обсмажених редису, моркви і огірка. Закінчити сніданок вам предлагат огіркова дієта одним вареним яйцем всмятку і однієї грушею. Далі вас чекає незмінний вечерю у вигляді салату із зелені та огірка, приправленого рослинним маслом. Додаткове живлення, яке прописує огіркова дієта, складається з одного мандарина на полудень - і одного огірка за дві години до сну.

Останній день дієти рекомендує на сніданок невеликий шматок житнього хліба і два огірки. В обід огіркова дієта запропонує той же суп з НЕ обсмажених овочів, який доповніть потім одним яблуком. Остання вечеря не відрізнятиметься оригінальністю - салат з огірка і зелені з рослинним маслом. В якості додаткового живлення по одному огірку на полудень і за дві години до сну.

Хочемо ще раз звернути вашу увагу, що полудень і огірок за дві години до сну - зовсім необов'язкові прийоми їжі, які огіркова дієта рекомендує взагалі пропустити. Все залежить від вашого бажання і потреб організму.

Огіркова дієта допоможе вам швидко скинути вагу і привести до тями ваш обмін речовин. Втрати жирового прошарку вже в перші два дні повинні скласти близько 1 кг, а до кінця тижня ви зможете скинути всі 5 кг. Жорсткий раціон, який склала огіркова дієта, обов'язково допоможе вам очистити організм від шлаків, що відразу ж позначиться на кольорі вашої шкіри. Такий прийом з успіхом застосовують професійні дієтологи і багато салонів краси.

Сумно, але огіркова дієта має один недолік. Входить у раціон солоний огірок протипоказаний людям з каменями в нирках. Якщо у вас є такі проблеми або передумови до них, то краще за все перед дієтою проконсультуватися зі своїм лікуючим лікарем або дієтологом, який може і відмовити вам у огіркової дієті.

Додати коментар


Захисний код
Оновити