Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Дієта фруктова

Дієта фруктова - сама, найсмачніша представниця роду методик схуднення. Заснована на прийомі їжі, що складається переважно з фруктів, фруктова дієта швидко призводить до прекрасних результатів, дуже сильно збагачує організм вітамінами і мінералами, покращує тонус організму, звільняє від необхідності готувати складні спеціальні страви. На відміну від інших систем схуднення, фруктова дієта призводить до того, що організм не відчуває себе збитковим в основних елементах, і його основні «лакмусовим папірцем» - волосся, нігті і шкіра - почуваються чудово.Рясне прийняття фруктів, чого вимагає фруктова дієта, сприяє ефективному очищенню організму від шкідливих токсинів і шлаків. Саме ці продукти нашої життєдіяльності є першопричиною нездорового кольору обличчя, утворився ціллюліта, розлади травлення та інших неприємних наслідків, що запобігає фруктова дієта. Саме підвищений вміст вітаміну К в будь-яких рослинних продуктах сприяє підтримці м'язового тонусу організму на належному рівні, з чим легко справляється фруктова дієта. Саме це властивість вітаміну К давно і з успіхом використовують професійні тренери в будь-яких видах спорту, змушуючи спортсменів вживати достатню кількість свіжих овочів і фруктів і іноді практіковая фруктову дієту. Більше того, дієта фруктова є панацеєю від зачарованих 18-00, коли більшість жінок, що стежать за своєю фігурою, перестають приймати їжу.

Дієта фруктова, як і будь-яка інша система схуднення, повинна бути узгоджена з лікарями. Якщо Ви самі знаєте заборонені для Вас продукти харчування і не хочете звертатися до фахівців-дієтологів, то можете виключити їх з раціону дієти самостійно. Особливо сильними алергенними властивостями зазвичай володіють цитрусові, полуниця, виноград.

Найпоширенішими варіантами фруктових дієт є фруктова монодієта і універсальна фруктова дієта. Монодієта фруктова заснована на прийнятті в їжу фруктів одного виду. Є зважаючи як цілі плоди, так і свіжі фруктові соки.


Універсальну фруктову дієту краще всього практикувати влітку. Справа в тому, що така фруктова дієта заснована на рясному прийнятті рідини, що дуже доречно в літній спекотний день. Почуття ж голоду можна заглушати фруктами, легкими овочевими салатами, горіхами, насінням і запареним недроблених зерном, що допускає фруктова дієта. За тиждень такої дієти цілком під силу зменшити свою вагу на 6-7 кілограмів.

Інша фруктова дієта фруктова, навпаки, заснована на мінімальному споживанні рідини. Її можна практикувати і в холодну пору року, оскільки споживання рідини обмежено 500 мг. Недолік рідини компенсується 1-2 кг будь-яких фруктів, які прописує фруктова дієта. Найкраще вживати різні фрукти, щоб забезпечити приплив в організм максимального набору вітамінів і мінералів.

Однак голодування на фруктах не має 100%-ву позитивну характеристику. По-перше, без молока і молочних продуктів організму практично неможливо отримати вітамін В2. По-друге, відчувається гостра нестача білка тваринного походження, що різко обмежуючи фруктова дієта. Особливо гостра форма такої нестачі особливо помітна у вегетаріанців. Альтернативи цьому білку фрукти дати не можуть.

Виходячи з вищесказаного, можна зробити висновок, що фрукти - дуже корисний дар природи, але пам'ятайте, що все в нашому житті добре в міру, і фруктова дієта - не виняток з цього правила життя.

Додати коментар


Захисний код
Оновити