Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Питна дієта

Питна дієта - чудовий спосіб якісного та кількісного очищення організму. Тим, хто прагне не тільки схуднути, але й зменшити обсяг шлунка, а також відучити себе перекушувати на ходу, настійно рекомендуємо спробувати питну дієту. Протягом цілого місяця Ви не будете нічого їсти взагалі. Але не лякайтеся, питна дієта - це зовсім не голодування. Просто питна дієта пропонує змінити звичайні прийоми їжі рідкими, при цьому пити дозволяють все що тільки завгодно: молочні коктейлі, соки, кисломолочні продукти, бульйони (лише курячий або овочевий), мінералку, кава, чай, какао. Крім цього, щодня потрібно пити півтора літра звичайної води, як стверджує питна дієта.Питна дієта грунтується на тому, що, не отримуючи тверду їжу, шлунково-кишковий тракт отримує можливість відпочивати. З цього випливає, позбавлення від постійного відчуття тяжкості, що обіцяє питна дієта, а також переповнення та інших неприємних симптомів, які є вісниками проблем. Після нетривалого етапу звикання настрій значно поліпшується, людина відчуває прилив бадьорості і само собою енергії.

Перші десять днів відбувається очищення порожнистих органів, що забезпечує питна дієта. Під час цього можуть виникнути виділення і наліт на Вашому мовою. Потім десять днів чистяться щільні органи, при цьому можливий певний дискомфорт. Протягом останніх десяти днів відбувається очищення вже на клітинному рівні.

Протягом цього місяця стежте за стільцем - він повинен бути щоденним. Так як питна дієта не забезпечує організм всіма необхідними корисними речовинами, рекомендують додатково приймати вітамінно-мінеральні комплекси й біологічно активні добавки. Помніте6 дотримуватися таку дієту частіше 1 разу на рік не можна!

Питна дієта являє собою систему очищення і зменшення ваги. Така програма розрахована на місяць і дозволяє скинути велику і зайву вагу. Головний девіз такої дієти - "П'ємо, коли бажаємо пити і п'ємо, коли бажаємо є".


Питна дієта абсолютно виключає процес жування і, якщо Ви на неї зважитеся, необхідно розуміти, що на протязі місяця Ви не будете нічого їсти абсолютно. Але питна дієта зовсім не означає голодування. Всі звичні прийоми їжі просто змінюються рідкими.

Пітевой дієта: система харчування

Питна дієта вимагає щодня випивати півтора літра звичайної води. Основне плавили - стілець повинен бути повсякденним.

Так як ми вельми часто "заїдає" власні стреси (а це, між іншим, не придушення стресу - це вельми погано з точки зору психології), перші дні на цій дієті дуже дико і важко. Хочеться неодмінно, щось пожувати, що категорично забороняє питна дієта.

Далі самопочуття значно поліпшується. Вивільняється величезний обсяг енергії, яка йшла на переробку понад важкої їжі, а тепер питна дієта дозволяє витрачати її для всіляких задоволень життя, яким не є їжа.

Додати коментар


Захисний код
Оновити