Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Лимонна дієта

Лимонна дієта зобов'язана своїм народженням та всесвітньою славою американському дієтолога Терезі Чунг, що запропонувала надзвичайний метод боротьби із зайвою вагою за допомогою ліслокого цитруса.

У новій книзі про особливості лимонної дієти Тереза досить зрозуміло пояснює, що основна причина, по якій у дам не виходить скинути пару кілограмів, криється саме в неправильному обміні речовин. Якщо Ваша травна система не функціонує належним чином, різноманітні дієти тільки погіршують неправильний обмін речовин, з цієї причини головним завданням виступає його налагодження, що може здійснити лимонна дієта.Для вирішення такого роду проблеми лимони підходять найкращим чином. Автор називає їх "електростанціями", маючи на увазі ту дію, яке цитрусові надають на весь організм. Вони вельми багаті лимонною кислотою, стимулюючої виділення шлункового соку, сприяючи цим травленню. З цієї причини навіть пара крапель соку лимона може істотно поліпшити засвоєння, а також переварювання їжі, що своєчасно і якісно забезпечує лимонна дієта.

Пектин, наявний у цедрі, - просто незамінне джерело харчових волокон, які, перебуваючи в шлунку, перетворюються на аналог желе, створюючи тим самим почуття насичення. При цьому всім швидкість засвоєння цукру стає повільніше, що в кінцевому результаті також йде лише на користь фігурі, яку вдосконалює лимонна дієта.

Крім того, в лимоні є просто величезна кількість вітаміну С, який допомагає засвоєнню кальцію і результативно Боря з жировими відкладеннями, так що абсолютно за всіма параметрами, підсумовує Чунг, лимонна дієта виступає в якості чудового засобу для боротьби за відмінну фігуру. Що окремо приємно, підкреслив автор, так це можливість не відмовлятися від шанованих продуктів і балувати себе солодощами, дотримуючись лимонної дієти. Таким чином, шматок торта або брикет морозива не несуть шкоди фігурі, а послужать лише винагородою за якісно виконану роботу з набуття таких бажаних форм, які подарує лимонна дієта.

Все, що необхідно, - це просто включити лимон в свій щоденний раціон. Можна додавати його сік в різноманітні напої або ж задовольнятися цедрою. Найактуальніші рецепти, рекомендовані Чунг в книзі, абсолютно легкі і не потребують особливих зусиллях, як і сама лимонна дієта.

День лимонна дієта пропонує починати зі склянки теплої води з лимонним соком. Так лимонна дієта допоможе організму швидше прокинутися і добре "налаштує" травну систему. Потім протягом дня лимонна дієта радить з'їсти пару свіжих фруктів і овочів. Знаходиться в них клітковина посприяє швидкому насиченню, не перевантажуючи при цьому шлунок. Всю прийняту їжу лимонна дієта вимагає по можливості збризкувати соком цитрусового, при цьому не не потрібно накидатися на їжу, наскільки б голодні Ви не були: застава зниження ваги - повільна трапеза.

Дотримуючись цих нехитрих прийомів, вельми скоро можна буде похвалитися "оновленої" фігурою, яку гарантує лимонна дієта. Поступове скидання ваги дасть організму можливість належним чином перебудуватися на новий режим дня і адаптуватися до вже здорового режиму харчування. Також лимонна дієта дозволить уникнути ефекту "маятника", і скинуті кілограми не повернуться в двійні, як це зазвичай трапляється при експрес-дієтах.


Лимонна дієта

У перебігу дня лимонна дієта дозволяє їсти всі продукти в розумних кількостях. І ще линная дієта прописує:

Перший день - вижати один лимон на один стакан води. Прийняти на голодний шлунок.

Другий день - вижати два лимони на дві склянки води.

Третій день - вижати три лимона на три склянки води.

Четвертий день - вижати чотири лимона на чотири склянки води.

П'ятий день - вижати п'ять лимонів на п'ять склянок води.

Шостий день - вижати шість лимонів на шість склянок води.

Сьомий день - в трилітрову банку з водою вижати три лимона, покласти ложку меду і прийняти протягом дня.

Восьмий день - вижати шість лимонів на шість склянок води.

Дев'ятий день - вижати п'ять лимонів на п'ять склянок води.

Десятий день - вижати чотири лимона на чотири склянки води.

Одинадцятий день - вижати три лимона на три склянки води.

Дванадцятий день - вижати два лимони на дві склянки води.

Тринадцятий день - вижати один лимон на один склянки води.

Чотирнадцятий день - в трилітрову банку з водою вижати три лимона, покласти ложку меду і випити протягом дня.

Лимонний сік необхідно випивати натщесерце, як того вимагає лимонна дієта. Вода повинна відповідати кімнатній температурі, але не бути холодніше. Після лимонного соку з водою необхідно прополаскивать рот слабким розчином соди, щоб нейтралізувати вплив лимонної кислоти на емаль зубів, яку може пошкодити тривала лимонна дієта. Лимонна дієта рекомендує для збереження здоров'я зубів користуватися трубочкою під час насолоди лимонним соком.

Додати коментар


Захисний код
Оновити