Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Чайна дієта

Чайна дієта вимагає впродовж дня випивати дві-три чашки зеленого чаю.

Чай, як стверджує дієта на основі цього напою, має бути виключно свіжозавареним - тривалий час постоявши, настій втратить свої сприятливі властивості.

Протягом чайної дієти необхідно вживати в їжу відварені м'ясо, молочні продукти, рибу, яйця.

Як гарнір дієта на основі чаю радить гречку і рис.Весь час слід їсти велику кількість фруктів або овочів - 500-600 г щодня.

Виключити дієта на основі чаю вимагає борошняні, а також жирні продукти.

«Худнути» на чаї можна від двох тижнів до місяця.

Скинувши 7-8 кг за кілька місяців за допомогою чайної дієти, можна буде перейти на властивий Вам режим харчування. Але, якщо Ви не бажаєте, щоб кілограми повернулися до Вас, слід випивати один літр японського зеленого чаю. Вага продовжить знижуватися і далі - до тих пір поки не стабілізується на ідеальному рівні.

Ви ніколи не замислювалися, з якої причини японки залишаються витонченими навіть з роками? Просто тому, що вони все своє життя п'ють зелений чай - своєрідна японська дієта. Але й не просто п'ють. Вони ще й вживають чай як пресованих таблеток. Якщо Ви не є любителькою такого напою і не можете змушувати себе пити чай настільки часто, то таблетки для схуднення - найприйнятніший варіант. Ще можна замість пресованих таблеток поїдати залишився чайний лист на денці Вашої чашки.

Який же диво-механізм має цей чайний лист? Щоб зрозуміти це і ефект чайної дієти, японські вчені проводили дослідження на мишах. Спочатку давали їм наїдатися до відвалу, щоб набрали пристойний вагу, а потім стали домішувати в їжу тертий лист зеленого чаю. І що ж Ви думаєте? Ті тварини, які його поїдали, скоро стали важити в два рази менше. У чому ж суть такого впливу дієти на основі чаю? А вся справа в тому, що лист зеленого чаю має у своєму складі біологічно активні ферменти, частково блокують роботу амілази (фермент, що розщеплює крохмаль, який виводиться з організму в неперетравленому вигляді). Результат такий же, як якби Ви сиділи на низкоуглеводной дієті.


Само собою, це не означає, що тепер чайна дієта дозволяє Вам вживати в їжу, що побажаєте - і нічого не відбудеться. Випічку, смажену картоплю та інші продукти, що містять важкі вуглеводи, варто обмежити. Але голодувати і відмовляти собі у всьому цьому теж не доведеться. Завдяки саме голодування і відмови від їжі багато людей зриваються, і в результаті вага повертається вдвічі. Такого роду стрес для організму вельми шкідливий! Японський зелений чай, як і дієта на його основі, цього не допустить і допоможе Вам худнути в оптимальному режимі!

Як іноді хочеться з'їсти шматочок тортика або ж здобну булочку? Перестаньте думати! Просто їжте! Але після обов'язково випийте чашку зеленого чаю або прийміть три-п'ять таблеток з пресованим чаєм і абсолютно ніякої шкоди фігурі просто не буде!

У нинішній час мода на зелений чай, як і на дієту на його основі, зростає дуже стрімко. Тільки за останні 2 два роки в столиці шанувальників зеленого чаю стало більше в три рази! Така тенденція пояснюється тим, що зелений чай можна пити не тільки лише для пониження ваги, але і для підвищення власного імунітету. Зелений чай містить безліч вітамінів, антиоксидантів. Адже коли ми наважуємося на дієту, то втрачаємо дуже багато необхідних речовин. І ось, коли вітамінів не вистачає, зниження ваги просто зупиняється.

Як правильно заварювати чай

Якщо чай заварити і зберігати несоответствующе, він може втратити всі сприятливі властивості, а, значить, і схуднути не вийде від нього.

Чай у разі дієти ні в якому разі не можна заливати окропом! Почекайте трохи. Кількість чаю розраховуйте на 100 мл води - одна чайна ложка, як того вимагає чайна дієта. Спочатку заливайте чай гарячою водою, потім злийте воду. Цим Ви допоможете листю розкритися і нагріти чашку (японці повторюють таку процедуру пару разів). Потім знову залийте чай водою і вже настоюйте стільки, скільки це вказано на упаковці. Якщо занадто довго чекати, він стане вже не таким смачним. Одним словом, дієта на основі чаю досить проста і дуже ефективна.

Додати коментар


Захисний код
Оновити