Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Білкова дієта

Білкова дієта - це повна протилежність вуглеводної дієти. Вона ніяк не підійде вегетаріанцям, але дуже обрадує любителів поласувати м'ясцем.

Білкова дієта існує давно, але сучасні рецепти цього способу схуднення носять трохи інший характер. Раніше білкова дієта носила обмежувальний характер і люди, дотримуючись дуже обмеженого набору харчових продуктів, худнули від одноманітного раціону. Це трохи неправильно, так як худнучи, таким чином, ми знущаємося над своїм організмом. Сучасна білкова дієта включає в набір дозволених продуктів не тільки білки, але безліч інших корисних і поживних речовин, без яких вашому організму довелося б зле.Дотримуватися правил, які включає в себе білкова дієта, дуже просто. Потрібно відмовитися від ряду продуктів, які складаються з вуглеводів і жирів. До таких продуктів відносяться: зернові, картоплю, солодке, макарони, вершкове масло і борошняні продукти. Рекомендується при білковій дієті вживати рибу, яйця, пісне м'ясо, молочні продукти (знежирені).

Ви запитаєте, а який тоді сенс несе білкова дієта? Як я втрачу вагу?

Все дуже просто. Вуглеводи - це своєрідний джерело життєвої енергії для організму. Якщо ми відмовимося від них, то нашому організму нічого не залишиться, як використовувати накопичене в ньому вуглеводи. За кілька тижнів білкова дієта дасть вам можливість втратити до десяти кілограмів жиру.

Але, як відомо, за будь-яких обмеженнях в різноманітності їжі, в тому числі і при білковій дієті є свої і мінуси. Дієтологи стверджують, що обмеження в продуктах тієї чи іншої групи несуть за собою не дуже позитивний результат. Тому перш ніж сісти на білкову дієту зважте всі плюси і мінуси.

Білкова дієта має дуже великий плюс - це дієта, яка не дасть вам голодувати. Білки досить добре наситять ваш організм потрібним йому паливом, ви довго не будите відчувати голод, так як білки расчісляются досить тривалий час. З'ївши курячу грудку на обід, ви не будите хотіти перекусити до самої вечері.

Так, ще, білкова дієта корисна тим, що переварюючи білкову їжу, ваш організм буде витрачати набагато більше калорій, ніж при перетравленні інших продуктів. На відміну від інших дієт типу яблучної або кефіру, білкова дієта включає велику різноманітність продуктів харчування. Тим, хто любить поласувати солоденьким білкова дієта буде не до вподоби, доведеться стати перед вибором, що важливіше - красиві форми, або заварне тістечко.


Найголовнішим гідність, яким володіє білкова дієта, є те, що після неї ви не почнете різко набирати вагу, і ваша красива, знову придбана фігурка залишиться з вами надовго. Якщо тільки ви не захочете різко заповнити прогалину в харчуванні купою смачних домашніх пиріжків, макаронами з жирним соусом, тортиками і тому подібним. При розумному ставленні до їжі ви зможете довго милуватися своєю фігуркою в дзеркало.

Тепер про мінуси, які несе білкова дієта.

Білкова дієта не збалансована, це означає, що ваш організм втратить не тільки обридлі «жирні» кілограми, але і купу вітамінів, жирів, вуглеводів, які необхідні вашому організму для правильного функціонування. Від такої втрати можуть постраждати ваші волосся, ваша шкіра, у вас може проявитися безсоння і хронічна втома організму.

Ще одним мінусом білкової дієти, є підвищення навантаження на нирки. Чим більше ви вживаєте білків, тим більше навантаження на нирки. А, як відомо, інтенсивність роботи нирок прямо пропорційно втрати рідини вашим організмом.

Можна зробити наступний висновок:

Білкова дієта дуже ефективна, вона дозволить вам придбати потрібні форми, позбудеться зайвих кілограмів. Також білкова дієта включає велику різноманітність продуктів харчування, що до вподоби будь-якому худне. Але плюси білкової дієти, як і інших дієт, розбавлені поруч мінусів. Щоб нанести своєму організму якомога менше шкоди і в теж час схуднути за допомогою білкової дієти, вам не потрібно захоплюватися нею більше ніж на пару тижнів (можна повторювати з якоїсь періодичністю), паралельно з білковими продуктами вживайте вітаміни і мінерали, яких потребує організм, і не забувайте про норму випитої води на добу. Нагадую, ВОДИ, а не який або іншої рідини.

Залишайтеся красивими і здоровими!

Додати коментар


Захисний код
Оновити