Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Диета по группе крови

Дієта по групі крові вже котрий рік не змінює лідируючі позиції в рейтингу найбільш затребуваних методик якісного схуднення. Дієта по групі крові, відкрита американським доктором Пітером Д'Адамо, полонила спочатку катастрофічно розповнілий завдяки «чудо-їжі» швидкого приготування (fast food) Америку, а після підкорила і весь світ вражаючими результатами швидкого і нешкідливого зниження ваги.

Дієта по групі крові - це найбільш раціональний, науково обгрунтований і емпірично результативний спосіб не тільки правильного позбавлення від зайвих кілограмів, але і способу життя. Тому що дієта по групі крові насправді, на відміну від інших варіантів схуднення, придумана не людиною, а складена передбачливою природою, яка, враховуючи індивідуальні особливості організму людини конкретної групи крові, подбала про всіх.

Адже не обмежує добовий об'єм їжі, кількість і час її промови дієта по групі крові заснована на ідеї про генетичної схильності організму представника конкретної групи крові до підвищення або зниження ваги при вживанні окремих продуктів.

Інакше кажучи, дієта по групі крові є історично зумовленої, тобто людина конкретної групи крові, спантеличений схудненням, повинен вживати в їжу тільки ті продукти, які були основою раціону наших предків. Тому що відкидає скрупульозний підрахунок калорій дієта по групі крові, що при дотриманні всіх рекомендацій покращує самопочуття, нормалізує процеси обміну речовин, метаболізму, циркуляції крові і повітря. Дані факти підтверджують справедливість того, що дієта по групі крові з часом перетворюється на здоровий спосіб життя, раціон правильного харчування якого гарантує стабільно ідеальний вагу.

Отже, відповідно до історії спочатку у всіх людей була лише 1-а група крові, які харчувалися виключно дарами природи - дикі плоди, овочі, фрукти і головний делікатес - м'ясо не одомашнених тварин, яких підкорювали на полюванні. Тому дієта по групі крові представників 1-ої групи крові, від якої і відбулося подальше розділення, називає «мисливцями» («мясоедами») - безстрашними, вольовими, терплячими і цілеспрямованими, нестримними і кілька агресивними переможця, господарями свого життя і вершителями доль.

Природжені лідери, представники 1-ої групи крові (сьогодні налічується близько 33% населення планети), повинні вживати: м'ясо (крім жирної свинини), рибу, птицю (бажано пісну і відварну), овочі і фрукти, за винятком кислих (через високої від природи кислотності шлунка).

Дієта по групі крові в даному випадку допускає житній хліб, але виключає пшеничний хліб (уповільнює вироблення інсуліну і метаболізм), зелений чай, чай з липи, м'яти, імбиру, обмежує в перевазі борошняних виробів, круп (вівсяна, пшенична, рисова, за виключення гречаної), пива і забороняє капусту, кукурудзу, бобові, картоплю, кетчуп, консервовані продукти, кава. Дієта для 1-ої групи крові більш ефективна у випадку інтенсивних, максимально важких фізичних навантажень (аеробіка гірськолижний спорт, плавання, біг і т.д.).

Мисливців змінили осілі і розмірені землероби - вегетаріанці в своїй більшості, до яких сьогодні, згідно дієті по групі крові, відноситься майже 38% світового населення - люди 2-ї групи крові. Люди з прекрасною адаптацією, відмінним орієнтуванням і відмінною організованістю, відповідальністю, спокоєм складають фруктово-овочевий раціон (виняток - цитрусові), доповнений соєю, рослинним маслом, власноруч вирощеними зернами круп, що із задоволенням запивають зеленим чаєм, ананасовим або вишневим соком, білим або червоним вином.

Представникам 2-ї групи крові, страждаючим надмірною вагою, дієта по групі крові рекомендує відмовитися від: кисло-молочних продуктів, м'ясних і рибних страв, цукру (надходить допомогою фруктів глюкози достатньо для нормальної життєдіяльності організму 2-ї групи крові), майонезу, помідорів , перцю, оцту, спецій, шоколаду. Дієта по групі крові в даному випадку посилить скидання ваги при занятті йогою, танцями.


Активне землеробство і скотарство вимагало від людей 3-ей групи крові освоєння нових територій у пошуках благодатного грунту, тому їх називають «кочівниками». Не дивно, що вічні мандрівники - представники 3-ей групи крові (понад 20% населення на сьогодні) - легко і швидко адаптуються до нових умов життя і раціону збалансованого харчування. Тому дієта по групі крові в даному випадку полягає в умілому поєднанні білкової (яйця, м'ясо, риба, птиця, бобові і т.д.). вуглеводної (овочі, фрукти) і жирної (кисломолочні продукти - сир, сир, вершки, горіхи) їжі.

Однак при бажанні схуднути по дієті по групі крові таким людям варто виключити з меню свинину, курятину, морепродукти, гречану і пшеничне крупи, кукурудзу, маслини, томати і томатний сік, гарбуз, арахіс. Дієта за 3-ою групою крові призначає вживати: телятину,, яйця, овочеві та фруктові салати, зелений чай, журавлинний, ананасовий, виноградний соки і т.д. Контролювати вагу дієта по групі крові в даному випадку може завдяки ходьбі на далекі відстані, регулярними заняттями з плавання, йоги.

Найбільш молоде співтовариство, яке налічує в межах 8% від світового населення, - представники рідкісної 4-ої групи крові, яких відносять до «змішаного типу». Дієта по групі крові для таких людей, які страждають слабким імунітетом, невпевненістю, невизначеністю по життю і в режимі харчування в тому числі. Відповідно, дієта по групі крові в цьому випадку наказує помірно і роздільно вживати дієтичну курятину, індичку і телятину, баранину, сою і рибу; волоські горіхи, крупи, фрукти й овочі; зелений, ромашковий, м'ятний чаї, шипшина.

Небажано вживання шинки, насіння, гречаної і пшеничної круп, кукурудзи, перцю, оливок, липового чаю, пива і т.д. Інакше й дієта по групі крові, і рекомендовані нею доповнення у вигляді розвантажувальних днів будуть безрезультатні в прагненні людини 4-ої групи крові знизити вагу.

У висновку незайвим буде зазначити, що в боротьбі із зайвими кілограмами дієта по групі крові всім своїм шанувальникам (незалежно від групи крові) рекомендує назавжди забути про смажені, жирних, копчених, консервованих приготуваннях. Тільки в цьому випадку можна реально досягти ідеальної зовнішності, яку і створила природа.

Додати коментар


Захисний код
Оновити