Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Дієта Лариси Доліної

Дієта Лариси Доліної зацікавила багатьох жінок. Більшість відчайдушно худнуть людей зізнаються: думка про зайвих кілограмах і бажання боротьби з ними виникла саме під впливом мас-медіа, які сьогодні не тільки активно пропагують здоровий спосіб життя, але створюють ідеальних за всіма параметрами кумирів. Тому найчастіше стимулом дієтичного режиму харчування є не медичні показання, а прагнення бути схожим на зірку вітчизняного або світового шоу-бізнесу., Щоб заслужити Не менше визнання і захоплення. Однією з перших авторських методик швидкого і вражаючого схуднення, яка придбала величезну популярність на пострадянському просторі, стала сенсаційна дієта Лариси Доліної.Радикально змінити раціон харчування, а потім і спосіб життя, погляд на себе і сценічний імідж буквально до невпізнання Лариса Олександрівна вирішила в період творчої кризи і апатії до життя і професії. Джазова співачка неодноразово говорила в тому, що саме дієта, яку Лариса Доліна розробила індивідуально для себе (орієнтуючись лише на деякі поради доктора Д.В. Сайкова), допомогла творчої особистості набути пропорційну фігуру і душевну гармонію, що вінчало новий успішний етап як в особистому , так і в професійному житті.

Відповідно, дієта Лариси Доліної здатна поліпшити не тільки самопочуття, але і навколишній світ, душевний стан. Однак дієта Лариси Долини вимагає рішучості, сили волі і впевненості в перемозі в боротьбі із зайвою вагою. Тому що дієта Лариси Доліної визнана однією з найважчих. Адже дієта Лариси Доліної передбачає жорсткі обмеження.

1. Перед початком дієти Лариси Доліної потрібно провести розвантажувальний день.

2. Дієта Лариси Доліної розрахована на щоденне (протягом 7-ми днів) 6-разове погодинне харчування: 8.00 (сніданок), 10.00, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00.

3.Каждий із прийомів їжі, як пропонує дієта Лариси Доліної, починає трав'яний чай (ромашка, звіробій, календула) - 50 мл.

4. Дієта Лариси Доліної дозволяє на добу випивати не більше півлітра кип'яченої води, оскільки науково доведено: недостатня кількість води змушує організм використовувати для підтримки нормальної життєдіяльності людини воду, накопичену в жирових відкладеннях, що сприяє швидкому схудненню.

5.За кілька годин до сну дієта Лариси Доліної вимагає щоденного очищення кишечника клізмою або проносними медикаментами.


Щоранку дієта Лариси Доліної радить починати з чашки меленої чорної кави без цукру і вершків, а в перебігу дня випивати 0,5 л знежиреного кефіру - тому дієта Лариси Доліної часто іменується кефірної. А от у виборі продуктів на кожен з 7-ми днів очищення організму дієта Лариси Доліної різноманітна.

Так, в 1-ий день дієта Лариси Доліної прописує худнуть на 6-разовий раціон 400 г печеного без солі, масла, маргарину, майонезу, сметани, спецій картоплі (можна замінити «картоплею в мундирах» або 300 г сухофруктів).

На 2-ий день дієта Лариси Доліної дозволяє покуштувати 400 г нежирного сиру, що при бажанні худне можна без шкоди для фігури замінити 10-ма вареними бульбами картоплі.

3-ій день по дієті Лариси Доліної радує фруктами (400 г) - за вибором страждає повнотою, за винятком висококалорійних бананів, динь, винограду, манго, який може з'їсти 10 зелених яблук.

Раціон харчування 4-го дня дієти Лариси Доліної складає або 1 кг дієтичного (курячого) відвареного (без солі, спецій, масла), очищеного від шкіри м'яса. 5-ий день дієти Лариси Доліної знову надає вибір: або 1 кг знежиреного сиру, або 400 г фруктів, які можна вживати окремо або у вигляді салату.

На 6-ий день дієти Лариси Доліної деякі ситі 1 л сметани (15% жирності), а найстійкішим і сміливим досить на день і 1,5 л не газованої мінеральної води.

7-ий день, як рекомендує дієта Лариси Доліної, включає або 400 г фруктів, або 500 мл кефіру.

Дієта Лариси Доліної гарантує відчутну втрату щодня 1-го кг зайвої ваги лише в тому випадку, якщо чітко за інструкціями складати меню, не заміщаючи продукти, а головне - їх кількість. Дієта Лариси Доліної допоможе зберегти назавжди ідеальні форми при переході на такий режим харчування з періодичністю кожні 5 тижнів.

Як бачимо, дієта Лариси Доліної дуже жорстка (забороняє вживання борошняних, кондитерських виробів, солоних. Гострих, жирних страв), а також і психологічно, і фізично важка, тому як низькокалорійна і, відповідно, енергетично бідна. Однак дієта Лариси Доліної - це найкращий, найефективніший спосіб швидкого схуднення (яке не повинно нашкодити організму!) Для тих, хто мріє засяяти на зоряному небосхилі або хоча б зовні стати ближче до кумира.

Додати коментар


Захисний код
Оновити