Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

9 причин - заради чого ми сідаємо на дієти?

Напевно, більше половини жіночого населення Земної кулі небудь сиділи на дієтах, бували на прийомі у дієтологів, користувалися різними порадами, судорожно шукали статті на сайтах Всесвітньої павутини ... Після певних пошуків починається найцікавіша частина: скажемо «ні» холестерину, тільки здорова їжа , обмеження себе в солодощах, борошняних виробах і так далі і тому подібне. Кожній з жінок рухає певна мета, орієнтуючись на яку вона піддає себе такого роду випробуванням організму.

Просто «від нічого робити» сенсу сідати на дієту немає. Якщо немає мети - у більшості випадків нічого не вийти. Отже, що ж може бути рушійною силою для початку дієти? Причини можуть бути різні. Починаючи навіть з дитячих комплексів.

 

Причина перша

У ранньому дитинстві у людини формуються органи, тіло в цілому, проте багато діти схильні до повноти. І зовсім не факт, що через 10-15 років, в самий розквіт юності, форми так і залишаться пишними. Тіло витягнеться - все стане на свої місця. Однак часто буває, що однолітки піддають глузуванням такої дитини. Через подібного дитячого комплексу у свої 16-20 років дівчина, навіть маючи досить стерпну фігуру, сідає на зовсім не потрібну для розвивається ще організму дієту. Але мета все-таки є: «тепер нехай позаздрять, всім покажу, яка я можу бути».

Причина друга

З'явився хлопець. Або предмет обожнювання. Хочеться виглядати більше, ніж на 100%, адже предмет обожнювання потрібно ще завоювати! А що робити, якщо улюблене і таке гарне плаття не хоче застібатися! А є ще й молоді люди, які дорікають свою половинку в зайвій кількості сантиметрів на талії. Так що, щоб не втратити кохану людину, або добитися уваги з боку об'єкта, що цікавить, доводиться обмежувати себе, припустимо, в улюблених цукерках.

Причина третя

Через місяць день народження. «І я повинна бути найпривабливішою і чарівною». Намічається слабкий корпоративчик і хочеться добре виглядати. І взагалі - потрібно починати нове життя! Все, як тільки прийде довгоочікуваний день - міняю життя на краще.

Причина четверта

Скоро літо. Море, сонце, пляж, нарешті відпустку, квиток в санаторій і ... не забути купальник ... Ох вже цей купальник! Хочеться виглядати в ньому ну хоча-б, як міс Всесвіт. А тут - за цю зиму, весну з цим авітамінозом, зовсім і не думала про зовнішньому вигляді. Тепер пора привести себе в порядок і харчуватися фруктами та несолоній куркою ...

Поїздка на спекотні курорти теж для багатьох є причиною для дієти.

Причина п'ята

Стара робота набридла, або звільнили, або звільнилася - всяке буває. Пошуки нового місця зайняли багато часу. Через пару тижнів потрібно приступити до обов'язків. Новий колектив (а зараз на робочих місцях в основному молодь, яка «зустрічає по одягу»), і буде складно подружитися з новими людьми, якщо сама собі не подобаєшся. І тут якраз підвернулася під руку кремлівська дієта. Чому б і не спробувати і не скинути зайвих пару кілограм. Перед собою ставиш мету - прижитися в колективі, щоб тебе прийняли, почали довіряти. На улюбленій роботі ще простіше перебувати, коли залишаєшся в своїй тарілці.

Причина шоста

В улюбленому фільмі актриса - ну просто богиня! Хотілося б формами нагадувати її. Звичайно, «не сотвори собі кумира», але проте це теж в певних випадках стає причиною і метою. Звичайно, все в розумних межах, і до синдрому Барбі краще не доходити.

Причина сьома

Подруга з невідомих причин захотіла схуднути. І чому б не спробувати змінитися разом? Адже так простіше: і готувати можна разом, і стримувати можна один одного від несподіваного зриву, і як ніяк - разом веселіше. Адже так добре знати, що твої інтереси підтримує хтось ще. Плюс - ще одна тема для розмови, планування відпустки, причина для походу по магазинах.

Причина восьма

Спорт - це не кожному дано, та й не у всіх є час. Інші бігають щоранку, відвідують гуртки танців, займаються фітнесом, ходять регулярно в тренажерні зали. А тут - не лежить душа. А в порядок себе привести потрібно. Найпростіше і по-домашньому - дієта.

Причина дев'ята

Нехай навіть, і не дуже вдалий приклад, але є люди, у яких через зайвої ваги починаються проблеми зі здоров'ям. У такому випадку для певного виду хвороб складається індивідуальний раціон. У ньому описуються продукти, які не слід вживати або вживати в обмежених кількостях. Таким чином доводитися сідати на вимушену дієту, метою якої є поліпшення здоров'я а заодно і позбавлення від декількох сантиметрів.

Так що, якщо бажаєте схуднути - ставте перед собою мету. Не обов'язково зупинитися на якійсь певній дієті - адже організм у кожного свій. І що сприймає один, може не прийняти інший. Не обов'язково і звертатися до дієтолога. Просто можна обмежити себе в деяких висококалорійних продуктах, їсти побільше фруктів і овочів, пити багато рідини, хоч зрідка вибиратися на прогулянки або гру в той же бадмінтон з друзями.

І все-таки головною причиною схуднення має бути бажання бачити себе красивою, енергійною і молодий.

Додати коментар


Захисний код
Оновити