Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Гречана дієта

Гречана дієта є одним з найефективніших способів розлучитися із зайвими кілограмами. За 14 днів голодування гречана дієта допоможе вам скинути від 7 до 12 кг зайвих жирових відкладень. Незважаючи на те, що гречана крупа - висококалорійний продукт, гречана дієта не тільки допоможе вам позбавитися від жиру, а й сприятиме розсмоктуванню целюліту.

Гречана дієта полягає в тому, що високе число калорій основного продукту (гречаної крупи) дозволяє відмовитися від таких жирових і білкових складових, як риба і м'ясо. Самого рослинного білка, що міститься в гречці, достатньо для нормального функціонування організму.Ще одним постулатом успіху буде повна відмова від солі, будь-яких соусів, спецій і приправ. Втім, це не буде якимось ноу-хау, адже подібні вимоги є незмінною частиною будь суворої дієти (і гречана дієта - не виняток). До таких загальним законам, які встановила гречана дієта, відноситься і вимога не приймати їжу після 18-00 годин, а якщо бути точніше, то за 4 години до сну.

Гречана дієта висуває особливі вимоги до приготування самої гречки - основного складового вашого раціону на найближчі два тижні. Вона готується один раз, якого вистачає на один день дієти. Для цього береться півкілограма промитої гречки і запарюється 1,5 літрами окропу. Ємність, в якій відбувається запарювання, обертають дуже теплим предметом (ковдрою і т.д.) і залишають до ранку. До ранку вся вода повинна вбратися - і ваша гречка по консистенції буде схожа на звичайну варену крупу, яку використовує гречана дієта. Якщо у вашій каструлі залишиться надлишок води, то його необхідно просто злити, а наступного разу додати трохи менше окропу.

Меню гречаної дієти гранично просте. Гречану кашу можна вживати в будь-якій кількості, що дозволяє гречана дієта. Крім цього, за один день можна випивати 1 літр знежиреного кефіру, причому кефір можна поєднувати з гречкою, а можна вживати самостійно. Третин складовою є звичайна вода, яку п'ють без обмежень. Єдина вимога до води, яку висуває гречана дієта, полягає в тому, щоб вона не була мінеральної або газованої. Соки, в тому числі і натуральні, пити гречана дієта не радить, тому що вони тільки загострюють почуття голоду.

До безперечних плюсів, якими славиться гречана дієта, можна віднести її ефективність. Залежно від того, як жорстко ви дотримуєтеся умов дієти, ваші результати можуть бути на рівні 7-12 кг, що дуже добре позначається і на кольорі шкіри. Якщо бути точним, то сама гречана дієта просто нормалізує обмін речовин, який і дає зміна кольору обличчя в кращу сторону. Сам процес при цьому не супроводжується зниженням тонусу організму, який може призвести до запаморочення, занепаду настрої, апатії, загальної млявості. Саме такі симптоми викликає жорстка лимонно-медова або капустяна дієта, чого не допускає гречана дієта.


Висока калорійність гречки при маленькому обсязі викликають у випробуваного почуття легкості. Можливість втамовувати голод є завжди (гречка, кефір, вода), що дуже добре позначається на психологічному стані людини. Адже позитивний психологічний настрій - одна із запорук успішного закінчення будь-якого процесу. Для вас гречана дієта не буде в тягар, що дасть вам привід з легкістю погодитися на повторення курсу при необхідності.

До недоліків, якими відома гречана дієта, можна віднести її жорсткість. Відсутність інших продуктів може породити у вас гострий брак необхідних вітамінів і мінералів. Щоб такого не сталося, гречана дієта радить обов'язково приймати полівітамінний комплекс, який заповнить цю прогалину. При виборі такого комплексу варто звернутися до лікаря, щоб вибрати максимально ефективний і недорогий варіант. Особлива потреба в цій дії виникає в тому випадку, якщо у вас є індивідуальна непереносимість окремих компонентів вітамінного комплексу.

Далі хочеться відзначити, що гречана дієта може зажадати повторення курсу. Це трапляється, коли людина починає після дієти «розслаблятися» і бездумно їсти все підряд. Відбувається поступовий набір ваги, який абсолютно не є показником низької якості самої дієти. При необхідності повторити процедуру строк між дієтами не повинен бути менше одного місяця, чого в цілях безпеки для здоров'я вимагає гречана дієта.

Додати коментар


Захисний код
Оновити