Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Кремлівська дієта

Кремлівська дієта, відома не тільки в Росії, вельми популярна і результативна і для мешканців ближнього і далекого зарубіжжя. Зараз найактуальніша методика схуднення - саме кремлівська дієта. Давайте з'ясуємо, що ж таке кремлівська дієта?

Кремлівська дієта - це максимально можливе зменшення споживання всякого роду вуглеводів. Так як вуглеводи представляють собою для організму людини джерело енергії, коли організм знаходиться в умовах браку вуглеводів, йому просто доводиться брати необхідну енергію, зменшуючи при цьому жирові відкладення. З цієї причини найголовніше правило, яке кремлівська дієта вимагає дотримуватися, полягає саме в важливості не обсягу їжі, а вмісту в ній вуглеводів.Для того щоб спростити застосування дієти і сам підрахунок обсягу спожитих вуглеводів, ввели умовні одиниці. 1 у. е. (умовна одиниця) дорівнює одному граму вуглеводів. Кремлівська дієт відноситься до типу "низьковуглеводних", які дуже актуальні в нинішній час на Заході.

 

Кремлівська дієта: продукти

Кремлівська дієта абсолютно не обмежує вживання в їжу м'яса, а також риби, сиру, яєць і навіть вирішує алкоголь, а ще овочі, які мають мало вуглеводів у своєму змісті.

Настійно рекомендує кремлівська дієта максимально зменшити у власному раціоні страви, приготовлені з картоплі, борошняні та містять цукор. Слід запам'ятати, що на сто грамів цукру припадає приблизно 99 умовних одиниць. Якщо ваш вибір - кремлівська дієта, відразу ж забудьте про цукор.

Кремлівська дієта: етапи

Кремлівська дієта: етап перший. Тривалість цього етапу в дієті не менше двох тижнів. Скорочуйте споживання вуглеводів поки не досягнете рівня менше 20 у. е. щодня. Виключіть з меню фрукти, крохмалисті овочі (картопля, кукурудзу), борошняні продукти, повністю всі солодощі. А от рибу, м'ясо, яйця, сир, масло можна їсти в будь-якому вигляді і в будь-яких обсягах, рекомендує кремлівська дієта. За перші пару тижнів деякі люди примудряються скинути і до 10 кілограмів маси тіла. Деякі - всього лише півтора кілограма. Все це повністю залежить від особливостей організму кожної людини, що враховує кремлівська дієта.

Рамки першого етапу визначаються лише вашим самопочуттям і результатами схуднення. Якщо кремлівська дієта впливає на вас благотворно і темпи схуднення вас повністю задовольняють, переходьте на наступний щабель.

Кремлівська дієта: етап другий. Поступово повертайте по 5 у.о., щотижня вводячи в свій раціон овочі, після - горіхи, а далі - насіння і ягоди. Харчуйтеся систематично, що не голодуйте і ні в якому разі не переїдайте, чого не сприймає кремлівська дієта. Ну і, звичайно ж, не забувайте перевіряти власну вагу, чого вимагає кремлівська дієта. Якщо ви почнете знову збільшувати масу, слід повернуться на етап перший.

Нарешті, ви усвідомлюєте, що вам необхідно скинути всього нічого - якихось 2 кг, що може забезпечити кремлівська дієта. Тепер не варто поспішати! Адже ваша мета не просто отримати таку бажану маси, але і постійне підтримувати її на необхідному рівні.


Кремлівська дієта: етап третій. Цей етап краще розтягнути в часі. Стандартно він становить кілька місяців і продовжується до пори, поки вага не прийде в бажану норму. На цьому етапі кремлівської дієти вам слід самостійно встановити, який обсяг вуглеводів щодня ви можете собі дозволяти без набору зайвої ваги. Більшості людей оптимально підходить 60 у. е. повсякденно.

Кремлівська дієта: етап четвертий. Головне втримати досягнутий вага, в якому допомогла кремлівська дієта.

Кремлівська дієта: основні рекомендації харчування

Уважно читайте, що пишуть на етикетці. На всіх продуктах обов'язково вказано вміст вуглеців в ста грамах або ж в упаковці. Переводите їх в у.о.

Виключайте цукру, чого вимагає кремлівська дієта. Пам'ятайте, що всього лише шматочок цукру, рівний вашому повному раціону на добу.

Якщо дуже хочеться, можна з'їсти дві чайні ложки меду, що допускає кремлівська дієта.

Кремлівська дієта і хліб теж є несумісні. З тієї причини, що сто грамів білого хліба дорівнюють аж 48 у. е.

Повністю забуваємо про кашах, як того вимагає кремлівська дієта. Але можна зовсім не відмовляти собі і в м'ясі, і в ковбасі будь-якого виду. Але все ж не варто забувати про розумних заходи.

Не відмовляйте собі повністю в овочах і фруктах, адже вам все-таки необхідні вітаміни, якими небагата кремлівська дієта.

Складіть для себе особисто "чорний список" продуктів, грунтуючись на таблиці кремлівської дієти.

Кремлівська дієта: протипоказання

Повинні попередити, що кремлівська дієта підходить далеко не всім бажаючим. Кремлівська дієта - абсолютно не ваше, якщо у вас є проблеми з нирками.

Дуже і дуже обережними повинні бути всі ті, хто страждає хронічними захворюваннями кишечника, шлунка, серця, а також "цукрозалежною", які без цукру відразу ж впадають в депресію.

Кремлівська дієта вкрай не радиться всім вагітним і годуючим жінкам.

Додати коментар


Захисний код
Оновити